חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המלצות על קורסים

איקון לוגו
קורס משחק החיים

"במקביל לקורס גם עברתי קורס מכירות ושיווק. השילוב היה פשוט מושלם, מאז שהסתיימו שני הקורסים, קל לי להגשים תלמידים ומטופלים, היומן מלא, וסופסוף יוצאת ממעגל ההישרדות ומתחילה לנשום לתוך החיים החדשים. אז תודה ענקית על הכל, על המתנה המופלאה שקוראים לה משחק החיים ועל היותך בעולם הזה."

ש.ב. יולי 2013

איקון לוגו
קורס משחק החיים

"היי לכולם, הגעתי לסדנה עם המון ציפיות ותקוות, משהו עצר וחסם אותי מבפנים ולא ידעתי לשים את האצבע עליו. החלום הגדול שלי היה תקוע למרות כל מה שעשיתי. כמו שאמרתי, הגעתי לסדנא עם לא מעט ציפיות והופתעתי בגדול! האירוח המקסים, הסבלנות לשאלות, הסיוע כשנתקעים בטיפול... ענבל מקסימה והעבירה את הסדנא בחינניות ובקלות. אני מרגישה שהסדנא פתחה לי חסמים רבים ומילאה אותי במוטיבציה! ההשפעה הייתה מיידית! התפטרתי מהעבודה כשכירה יום אחרי הסדנה 🙂 ממליצה בחום לא להתלבט ופשוט להירשם!"

נ.ח. ינואר 2016

איקון לוגו
קורס מתקדמים

"ענבל יקרה! בחודש דצמבר 2014 השתתפתי בקורס המתקדם בשיטת התטא-הילינג שהועבר על ידך. קורס זה הוא המשך לקורס היסוד שהעברת אשר גם בו השתתפתי. הקורס, כקודמו היה חוויה מרגשת, מרתקת ומהנה עבורי. העמקת את הידע שלנו והענקת כלים נוספים המאפשרים לפתור אתגרים בכל תחומי החיים ולעזור גם לכל היקרים לנו. העברת את הקורס בדרכך המיוחדת, ברוגע, בנינוחות בשמחה ותוך שגילית ידע רב ועושר רוחני. תודה לך על שפתחת בפניי את עולמות הרוח המרתקים של התטא הילינג וחשפת את סודות התת מודע והיכולת לשנות אמונות מיותרות המצויות בו בפשטות ובקלות... אני ממליצה בחום, לא רק למי שרוצה לטפל בתטא הילינג בתור עיסוק, אלא גם לעוסקים בתחומים אחרים ובכלל לכל מי שרוצה להיטיב את חייו, לקבל את ערכת הכלים שאת מעניקה, החשובה לכל אדם באשר הוא. באהבה"

נורית וינוקור דצמבר 2014

איקון לוגו
קורסים באופן כללי:

"לענבל מורתי האהובה, תודה רבה על מי שהינך ועל כל מה שאת מביאה איתך כמטפלת וכמורה לתטא (: בתור מי שהתחילה כמטופלת שלך אני רוצה להודות לך על שאת מביאה איתך את אותה מידה של אהבה, קבלה ואכפתיות גם לקורסים שלך. בניגוד לדרכך, בעברי חוויתי גם למידה שנעשית מתוך הכרח או מתוך הרגל או תחת לחץ של זמן, והחוויה של הלמידה אצלך היא חוויה מתקנת ללמידות ההן, את מלמדת מתוך אהבה, מתוך רצון לשתף את העולם בחוויות הנפלאות שאת זכית לחוות, מתוך רצון לחגוג עם כמה שיותר אנשים את הדבר הנפלא הזה שנקרא תטא הילינג (: אמנם יש הרבה חומר ללמוד בקורסים אבל אין תחושת לחץ להספיק חומר, אלא תחושה של זרימה מתוך אהבה וידיעה שמה שקורה הוא מה שצריך לקרות.. בשבילי זה היה קצת מפתיע בהתחלה, כי אני רגילה לתחושת העומס הנלווית ללמידה, ופתאום כשהכל נעשה בנחת, לא הייתי בטוחה אם אני לא מפספסת משהו.. אבל לא פיספסתי (: הקורס היה עשיר בידע והתנסויות, ונוסף על מה שויאנה מבקשת ללמד הוספת סיפורים וחוויות אישיות שלך שמאוד עזרו לי להתחבר אל המקום האישי בתוך כל זה.. לשמחתי הרבה הזמנת אותי גם להיות אסיסטנטית בכמה מהקורסים שלך, וגם בתור אסיסטנטית זכיתי לחוות את האהבה והקבלה שלך, הרכות והחיוך (: זכיתי לשהות שוב בתדר הנפלא הזה, באווירה נעימה ומעודדת, זכיתי לחוות חוויות מעצימות על אף שכבר עברתי את הקורס, ובעיקר בסוף היום יצאתי עם תחושה שאני נמצאת במקום הנכון לי (: מאחלת לעצמי שאעבור איתך עוד קורסים רבים גם כתלמידה וגם כאסיסטנטית (: באהבה גדולה ותודה ממעמקיי ליבי"

ענבל בס יוני 2015

איקון לוגו
קורס משחק החיים

"לענבל המורה המדהימה! תודה על הקורס העוצמתי בהחלט "משחק החיים" שזכיתי לעבור בהנחייתך הקסומה, מלווה ברגשות של בכי, תחוק, שירה, ריקוד ושמחה. בעקבות הקורס קיבלתי תובנות מדהימות. יכולות הקבלה, ההכלה והאהבה גברו והתעצמו. כל חיי השתנו!!! ענבל, פעם אחר פעם הוכחת שאת לא רק מורה לתטא הילינג, את גם מורה לחיים!!! תודה ובהערכה רבה"

רונית ינואר 2016

איקון לוגו
קורס יסוד

"ענבלי יקרה ואהובה, אני מודה לאל ולך שנפלה בחלקי הזכות ללמוד ממך ואצלך בקורס. זאת הייתה חוויה מרתקת ומעצימה! העברת את החומר גם באופן מקצועי וגם באופן חוויתי. גילית רגישות רבה כלפי כל אחת ואחת מאיתנו בתהליך שהיא עוברת. נכנסתי אדם אחד ויצאתי אדם עם מודעות ויכולות חדשות, שמשמחות ומספקות אותי כל יום מחדש. הענקת לי מתנה יקרת ערך לחיים!!! ובנוסף לכל זאת, נשארתי עם הרבה טעם של עוד… על כל זאת אני רוצה להודות לך בחיבוק אמיץ, חם ואוהב."

לילך מלמד אוגוסט 2013

איקון לוגו
קורס יסוד

"ענבל היקרה, תודה על 3 ימים מדהימים של למידה, חיבור, נתינה, הבנה וכמובן אהבה! אשתף אותך שהיה לי מדהים. נהנתי ללמוד אצלך, נהנתי מהתוכן, נהנתי מהחברה, הרגשתי בנוח להיות אני, ובעיקר הרגשתי בבית. אני אשתף אותך, שהיו דברים בתטא שפחות התחברתי והיו דברים שיותר, מה שבטוח זה שהרגשתי שהקורס העצים אצלי דברים שהיו קצת רדומים וקצת בחשש, ובעיקר הקורס נתן לי כלי לטיפול, ביחד עם יכולת התקשור, שזה מה שרציתי! תודה ענקית מכל הלב 💙 את מורה מדהימה, מכילה ועוצמתית נהנתי מכל שניה! נשתמע בקרוב, חיבוקים...🤗

ע.ג.מ אוגוסט 2017

איקון לוגו
סדנת הסמכה ייחודית שלי:

"היתה אווירה נעימה ומכילה, עם מקום לכל אחד, בהרבה סבלנות וחוסר שיפוטיות. הרעיון של הסדנא הוא מדוייק ומועיל לכל מטפל וגם בביצוע ניכרת ההשקעה והמחשבה. את נהדרת!"

א.ר יולי 2017

איקון לוגו
קורסים באופן כללי:

"ענבל היקרה!! לאחרונה אני יותר מתמקדת בהודיה על היש, והבנתי שעדיין לא הודיתי לך בכתב הודייה כזו שגם תפרגן וגם תהיה עדות לעוד אדם שיצא מהמפגשים איתך יותר מורם נפשית ופיזית... הגעתי אלייך דרך חברה לפני כשלוש שנים לערך עם מצב רגשי, פיזי ונפשי מאוד מבולבל ומוצף, כשהרגליים "כואבות אש" וממש עם קושי בדריכה נורמאלית, עם נקודות כאב בלתי נסבלות - מה שקרוי "דורבן שרירי" בעקב שאינו זיז/עצם אלא שריר שתפוס מאוד חזק ומקשה על הדריכה. זה מה שהיה ברגל אחת, ובשנייה היה כאב בין כריות האצבעות הראשונה והשנייה מה שמכונה "מורטון נוירומה". התחלתי איתך עבודה והמשכתי למידה (של תטא הילינג) בקורסים שונים שהעברת. גיליתי על עצמי דברים רבים. החשוב מביניהם הוא הקשר של הכאבים ברגליים לבחירות שלי בחיים אליהם התייחסתי כאין ברירה, "כך החיים וזהו". הראית לי שהכנסתי עצמי לבית כלא ושהמפתח נמצא אצלי בידיים ורק אני יכולה לשחרר עצמי ממנו... ואת הערת את עיני ועזרת לי להביא עם עצמי מזור לנפשי ולו רק בהכרה שיש בי הבחירה והיכולת לשנות... כן עדיין נשארתי באותה זוגיות אך ההסתכלות שונה, החוזק הפנימי חוזק והתעצם. והנה היום כמעט שאיני הולכת אפילו עם מידרסים מיוחדים! דורכת על שתי כפות רגליי ונפעמת לנוכח השינוי שעד לפני שלוש שנים לא האמנתי שיש מוצא!!!! תודה גדולה מכל הלב על כך ועל ההזדמנות להכיר אישה מדהימה שכמוך!! באהבה",

י.כ. יוני 2017

איקון לוגו
קורס יסוד

"המלצה על גב' ענבל פייפל – בין התאריכים 13-15 לחודש נובמבר 2014 השתתפתי בקורס היסוד בשיטת התטא-הילינג שהועבר ע"י ענבל. הקורס הוא פשוט חוויה מדהימה ומרגשת. מעבר לכך שהוא משנה את ההסתכלות על הקיים ואת דפוסי החשיבה הקיימים, הכלים המועברים בקורס מאפשרים לנו באמת ובתמים לעזור גם לקרובים אלינו. ענבל מעבירה את הקורס בצורה נעימה, נינוחה וקולחת וכך יצא ששלושה ימי לימוד מלאים היו ממש הנאה צרופה עבורי. במהלך הקורס נחשפנו גם לאופן שבו ענבל מטפלת ואפשר היה מאוד להתרשם מיכולות הטיפול שלה ומהאינטואיציה המצוינת שגילתה. ממליצה בחום רב לכל מי שרוצה להעשיר את עולמו ולשפר את איכות חייו להשתתף בקורס של ענבל כמו גם להגיע אליה לטיפול ואני מחכה בקוצר רוח לקורס המתקדם… בברכה"

נורית וינוקור נובמבר 2014

איקון לוגו
סדנת הסמכה ייחודית שלי:

"אהבתי מאוד את המיקוד שהיה בחסמים לטפל ואת העיבוד שלהם, וגם את הדוגמאות שהבאת מנסיונך כמטפלת מתחילה. חוויתי יכולת שלא ידעתי עליה קודם להתמסר לתהליך, ועל ידי כך לקבל מסר פשוט וברור וקולע לצורך שלי כמטפלת! תודה!"

י.כ יולי 2017

איקון לוגו
קורס יסוד

"ענבלי המון תודה!! על הכל!! היו לי 3 ימים קסומים ומלאי אנרגיה ובטח ש- 3 ימים מדהימים עם אמא שלי. את והבריאה אפשרתן. היה כייף אמיתי, מחכים, טעים, נעים, מבריא, מרגש ומלא באהבה ונתינה והכל בזכותך  אין כמוך. אין ספק שאת מופלאה!! תודה רבה! אגיע לקורס מתקדמים כשזה יהיה מדוייק לי. זה בסדרי העדיפות שלי. יצאנו מחוננות תודה "

ג.מ. דצמבר 2017

איקון לוגו
קורס מתקדמים

"ענבל היקרה, אני רוצה לומר תודה ....תודה אמיתית וענקית, ראשית על מי שאת - נעימה, מדויקת ומקצועית. כזו שיוצאת מהלב ונכנסת ללב, על תחושת הביטחון שנטעת בי שאני בדרך הנכונה, שהגעתי הביתה – עשית זאת בתבונה... על כך שבזכותך ובזכות השיטה המדהימה הזאת סגרתי קצוות שנותרו פתוחים שנים רבות, קיבלתי תשובות, תובנות ובעיקר אומץ – ללכת אחרי הלב, ושלא צריך להפריד... אלא להיפך- לשלב ניתן לומר שעזרת לי, ללא ידיעתך, "לצאת מהארון" הרוחני שלי, לסמוך ולהקשיב יותר מתמיד לקול הפנימי בתוכי העברת את הקורס בטוטאליות מדהימה, הבאת את עצמך ואת אישיותך הנעימה האמנתי לך לכל מילה וכל הזמן תהיתי עמוק בפנים מה הייתה תגובתי לדברים הללו לפני כמה שנים... זו הייתה חוויה מעצימה בפני עצמה, להבין עד כמה עשיתי מאז דרך ארוכה. אני מאחלת לך שתגעי בחייהם של אנשים רבים ותזכי להפיץ את אורך, להשפיע ולהעצים! שלך, באהבה ובהערכה"

יעלה נובמבר 2015

איקון לוגו
קורסים באופן כללי:

"ענבל המלכה. בתור מוסכניק שעבר בפעם השלישית קורס תטא הילינג ברצוני להודות לך על כל מה שאת!!! עזרת לי "לקבל" ובאותה מידה "לתת". בכל פעם שאני אצלך את משדרגת אותי ומעלה אותי יותר ויותר גבוה, כך שבכל פעם אני חושב שזה המקסימום - את מצליחה להעצים אותי יותר!!! את אלופה אמיתית!!! את מקצועית, מדוייקת, מאזנת, מכוונת, מעצימה, מכילה, מתקנת, והאור ואהבה שאת נותנת זה הדובדבן שבקצפת! מודה לך על הכל וממליץ לכל אחד ואחד להגיע אליך לשיחת כיוון והצלחה - סליחה, אומר: ללכת!!! אוהב"

ערן עובדיה, בעל מוסך בוש-קאר-סרוויס, הרצליה יוני 2017

איקון לוגו
סדנת הסמכה ייחודית שלי:

"ענבל יקרה, המון תודות על הערב המיוחד והמלמד שהכנת לנו. נהנתי מכל רגע, התטא כובשת יותר ויותר. ואני מחכה כבר לקורס הקרוב הבא שתעבירי. יום טוב ומוצלח!"

מ.ע. פברואר 2018

פתיחת וואטסאפ
היי :) איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן