חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ויאנה סטייבל-מייסדת התטא הילינג

אז מי היא ויאנה סטייבל?

אלה אחד הדברים הראשונים הכתובים בספר הראשון של התטא הילינג: "תטא הילינג – מציגה שיטת ריפוי אנרגטית בלתי רגילה", ספר אשר תורגם לעברית וניתן במתנה לכל מי שלומד את קורס היסוד של השיטה:

"אל תאמין לדבר,
לא משנה היכן קראת זאת,
או מי אמר זאת,
אפילו אם אני אמרתי זאת,
אלא אם הדבר מתיישב עם ההבנה שלך,
ועם ההיגיון הבריא שלך".
(בודהא)

זה, לדעתי, אומר הכל על האישה המיוחדת הזאת שהיה לי העונג לפגוש באופן אישי,
ללמוד ישירות ממנה במספר הזדמנויות שונות בכל רחבי העולם,
להיות אסיסטנטית שלה בביקורה הראשון בארץ (מוזמנים ללחוץ כאן כדי לקרוא על חוויותי מביקור זה),
ולהיות מטופלת שלה.

אז מי היא ויאנה סטייבל?

ויאנה נולדה במדינת איידהו בארה"ב. אביה עזב את הבית כשהיתה מאוד צעירה ואימה, נוצריה קתולית אדוקה בעצם גידלה את הילדים לבד.

ויאנה מספרת שמה שהיא קיבלה מאימה, הוא את האמונה הוודאית שיש אלוהים. היא היתה מתפללת אליו כל ערב לפני השינה והיא ידעה שהוא מקשיב לה.

בנוסף היא נולדה עם יכולת אינטואיטיבית גבוהה (psychic) למרות שהיא לא תכננה להשתמש בה לריפוי. היא כן היתה נוהגת לערוך "קריאות אינטואיטיביות" קצרות לאנשים סביבה – והן תמיד היו מאוד מדויקות. היכולת הזאת רק התגברה והתחדדה עם השנים והקריאות שלה נעשו יותר ויותר מדויקות.

בשנת 1990 היא התגרשה מבעלה הראשון ואבי ילדיה, ונשארה לבד עם שלושה ילדים צעירים ובמצב כלכלי די גרוע. לפרנסתה היא החלה לעבוד כמאבטחת בכור הגרעיני הקרוב למקום מגוריה. במקביל היא החלה ללמוד גם נטורופתיה במטרה לעזוב את עבודתה כמאבטחת.

במרץ 1994 היא פתחה עסק שהציע שרותי יעוץ תזונתי, טיפולי נטורופתיה ועיסויים.

באוגוסט 1995, לאחר בדיקות מקיפות שעברה בשל כאבים חזקים בעצם הירך הימנית, אובחן אצל ויאנה סרטן העצם. הרופא המומחה שבישר לה את הבשורה המרה המליץ לה בחום על קטיעת הרגל, בטענה שאקט כזה יוכל להאריך במעט את חייה.

מאוחר יותר, בבדיקת ביופסיה נקבע שבעצם יש לה סרטן הלימפה.

ויאנה קיבלה מסר שסרטן הלימפה נגרם לה בשל הרעלת כספית.

היא טיפלה בהרעלת הכספית שהייתה לה בכל השיטות שידעה בזמנו: תזונה מיוחדת, סאונות, ניקויי-גוף למיניהם, עיסויים בשמנים, וגם נעזרה ברפואה קונבנציונלית, אך לא ראתה שינוי מיוחד. הדבר היחיד שקרה הוא שבנוסף לכאבים הנוראיים שהיא סבלה מהם כל הזמן – רגלה הימנית התכווצה פיזית בכמה ס"מ והיא החלה לצלוע.

בסופו של דבר, לאחר שקיבלה מסר שהיא יכולה לרפא את עצמה, היא פנתה באופן ישיר ל"בורא כל שישנו" (Creator of All That Is) וזימנה לעצמה ריפוי.

הריפוי שהיא חוותה היה מיידי: הכאבים נעלמו, רגלה הימנית חזרה לגודלה הנורמאלי, וכל תוצאות הבדיקות שהיא עשתה אחר כך חזרו תקינות והראו שהיא נרפאה לחלוטין מהסרטן. וכך זה עד היום!

השמועה על הריפוי המיידי שלה עשתה כנפיים ולכן ויאנה מצאה את עצמה מהר מאוד מטפלת באנשים מכל הארץ והעולם. כשהבינה שלא תוכל לבדה לטפל בכל הפונים אליה – היא בדקה ושיחזרה עם עצמה איך היא עושה את זה והחלה להכשיר אנשים שיטפלו כמוה בשיטה שפיתחה.

בשנת 1998 ויאנה החלה ללמד את השיטה בארצות הברית, ובשנת 1999 היא יצרה את קורס המורים הראשון להסמכת מורים בשיטה.
מאז ועד היום, ויאנה נמצאת רוב השנה מחוץ לארה"ב כדי להסמיך מורים בכל רחבי העולם.
החל משנת 2018 גם בנה (ג'ושוע) וביתה הצעירה (ברנדי) החלו לעזור לאימם ולהסמיך מורים בשיטה ברחבי העולם.

* * * * *

לקישור לאתר הרישמי של התטא הילינג – לחצו כאן
לקישור לסרטון של ויאנה סטייבל מסבירה באנגלית מה זה תטא הילינג – לחצו כאן
לקריאת חוויותי לאחר שבוע שלם שהייתי האסיסטנטית של ויאנה בביקורה הראשון בישראל – לחצו כאן

פתיחת וואטסאפ
היי :) איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן